خریدضایعات ارتفاع کاران بابک اماده خرید هرنوع ضایعات و همکاری با کارخانجات مراکز کوچیک
اماده خرید هرگونه ضایعات با هر نوع الیاژ اماده همکاری با کارخانه جات و اداره های دولتی

ضایعات

شمارا خریداریم

خرید انواع ضایعات فلزی با انوع الیاژ و امادگی همکاری با ذوب اهن ها کارخانجات کارگاه های کوچیک
خرید پرت میلیگرد و خرید ماشین الات کشاورزی و راه سازی
با نازلترین قیمت و با قیمت روز
 در تهران و کل ایران
image
image

شرکت خدماتی ارتفاع کاران بابک اماده خرید ضایعات شما می باشد

  • اماده خیرید ضایعات از کارخانجات بزرگ دولتی نیمه دولتی و پتروشیمی ها و پالایشگاه کارگاه ها کوچیک های سراسر ایران .
  • اماده خرید از سمساری ها و خریدار های ضایعات کوچیک از سراسر ایران  و خارج از ایران با مجوز های مربوطه
مزایای ضایعات اهن یا اهن قراضه :
 
ضایعات فلز قراضه برای ذوب شدن به دمای بسیار پایین تری نسبت به فلز سنگ معدن احتیاج دارد و هم هزینه های مالی و هم هزینه های زیست محیطی را کاهش می دهد. حتی می توان فلز را قوی تر از حالت اولیه ساخت و به محصولات اجازه می دهد عمر بیشتری داشته باشند.
 
استفاده از کوره قوس الکتریکی ، که تقریباً 100٪ از فولاد قراضه تغذیه می شود ، آن را برای استفاده در محصولاتی مانند تیرهای سازه ای قوی تر و با دوام تر می کند. فلزات بازیافتی عنصر اصلی صنعت حمل و نقل هستند ، به این معنی که شما به معنای واقعی کلمه می توانید با قراضه فلز “فراتر بروید”.
از آنها در ساخت جاده ها و پیست ها و همچنین وسایل نقلیه ای که از آنها استفاده می کنند استفاده می شود
خودروها بازیافت ترین محصولات فلزی هستند و سالانه میلیون ها نفر به پایان عمر خود می رسند. در نتیجه تبلیغات ، عموم مردم به طور فزاینده ای از ارزش وسایل نقلیه قراضه خود آگاه شده اند.
این امر به صنعت خودروهای ضایعاتی دامن زده است و چه برای سود مالی و چه برای آرامش محیط زیست ، نتیجه یکسان است ، وسایل نقلیه بیشتری در حال بازیافت هستند. فولاد خودروها قبل از ذوب شدن و استفاده مجدد از مواد دیگر جدا شده و خرد می شود. حدود 25 درصد بدنه خودرو از فلز بازیافت شده ساخته شده است ، اما این درصد هنوز هم می تواند بیشتر باشد.
فلز بازیافتی در سایر روشهای حمل و نقل نیز استفاده می شود.
 
ریل های قطار عمدتا از فولاد استفاده شده ساخته شده اند ، که به دلیل افزایش قدرت بالقوه آن بسیار مفید است. هواپیماها به جای فولاد از آلومینیوم استفاده می کنند زیرا باید سبک باشند. قوطی های قلع از همان مواد ساخته شده اند و بخش زیادی از آلومینیوم بازیافتی را تشکیل می دهند.
نوشابه شما در صورت بازیافت می تواند آینده ای هیجان انگیز در پیش داشته باشد و به عنوان بخشی از هواپیمای مسافربری یا هواپیمای جنگنده در سراسر جهان سفر کند!
مبلمان فلزی اغلب از فلزات بازیافتی ساخته می شوند. این فلز را می توان ذوب کرده و مجدداً استفاده کرد تا ظاهری جدید داشته باشد. با این حال ، مبلمان ساخته شده از قراضه در شکل قبلی محبوبیت زیادی پیدا می کند و می تواند جالب ترین قطعات را بسازد. رومیزی با استفاده از صفحه ساعت بزرگ ، صندلی های ساخته شده از کاپوت ماشین و صندوقچه های ساخته شده از درهای هواپیما نمونه های هیجان انگیز مبلمان بازیافتی هستند.
  با پیشرفت صنعت بازیافت ضایعات فلزات ، مطمئن هستم که در آینده کاربردهای بیشتری برای قراضه پیدا خواهد شد. بنابراین ، قبل از انداختن قوطی قلع در سطل زباله ، به زندگی آینده ای که می تواند داشته باشد فکر کنید و به جای آن بازیافت را انتخاب کنید!